2nd World Symposium on Economics, Business and Management

Pracownicy Katedry Marketingu (Wioleta Dryl, Tomasz Dryl i Anna Dziadkiewicz) zasiadali w składzie Komitetu Technicznego na II Światowym Sympozjum Ekonomii, Biznesu i Zarządzania (2nd World Symposium on Economics, Business and Management). Organizatorem Sympozjum był Międzynarodowy Instytut Inżynierii i Technologii (International Engineering and Technology Institute- IETI) z siedzibą w Hong Kongu oraz Międzynarodowy Instytut Badań Ekonomicznych i Zarządzania (International Research Institute for Economics and Management - IRIEM). Sympozjum było poświęcone ekonomii teoretycznej i stosowanej oraz zarządzaniu.

Data publikacji: czwartek, 19. Maj 2022 - 12:06; osoba wprowadzająca: Krzysztof Kowalczyk Ostatnia zmiana: czwartek, 19. Maj 2022 - 12:07; osoba wprowadzająca: Krzysztof Kowalczyk