Limity przyjęć

Limity przyjęć

Limity przyjęć na niestacjonarne studia II stopnia w roku akademickim 2025/2026

Kierunki

Limit przyjęć

Finanse i rachunkowość /Il stopień/

150

Informatyka i ekonometria /lI stopień/

90

Zarządzanie /lI stopień/

130

Podatki i doradztwo podatkowe /II stopień/ - * uwaga

50

*UWAGA: ponad ten limit należy dodać kierunek międzywydziałowy PODATKI
i DORADZTWO PODATKOWE
- liczba 50 osób po stronie WZR, drugie tyle samo po stronie WPiA oraz kierunek UBEZPIECZENIA – Studia Interdyscyplinarne - 40 osób. 

 

 

Uprzejmie informuję, iż wybór specjalności w systemie IRK nie jest wiążący. Przydział do poszczególnych specjalności nastąpi po ogłoszeniu listy osób przyjętych na studia i będzie uzależniony od pozycji na liście rankingowej oraz liczby miejsc, dostępnych w ramach oferowanych specjalności.

 dr hab. Paweł Antonowicz, prof. UG

Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej


Rekrutacja odbywa się na poszczególne kierunki studiów z uwzględnieniem limitu miejsc na kierunku. Podczas rejestracji w systemie IRK kandydaci wybierają preferowane specjalności studiów w ramach danego kierunku. Na tej podstawie przed rozpoczęciem roku akademickiego ogłaszana jest lista osób przyjętych na daną specjalność.

Liczba osób przyjętych na daną specjalność nie może być mniejsza niż 25 i większa niż limit miejsc na tę specjalność. Oznacza to, że dana specjalność zostanie uruchomiona pod warunkiem przyjęcia na nią co najmniej 25 osób. Natomiast w przypadku większej liczby osób pragnących studiować daną specjalność niż wynosi limit miejsc, zapisy będą prowadzone w kolejności wynikającej z listy rankingowej kandydatów na studia.

 

 

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: piątek, 13. Maj 2022 - 09:58; osoba wprowadzająca: Krzysztof Kowalczyk Ostatnia zmiana: czwartek, 10. Kwiecień 2025 - 15:04; osoba wprowadzająca: Krzysztof Kowalczyk