XX JUBILEUSZOWA KONFERENCJA NAUKOWA z cyklu ZARZĄDZANIE WARTOŚCIĄ

POST(?)PANDEMICZNA PERSPEKTYWA WARTOŚCI

Gdańsk – Sztokholm, 08-11.10.2022

Szanowni Państwo,

w związku z pojawiającymi głosami osób zarejestrowanych na naszą Konferencję, które związane są z niepewną sytuacją geopolityczną, a także po konsultacjach z przewoźnikiem (Polferries), podjęta została przez Komitet Organizacyjny decyzja o przełożeniu naszej Konferencji na termin: 8-11 października 2022 r.

Decyzja ta uwarunkowana jest trudnością w ocenie rozwoju sytuacji militarnej w Europie i warunków bezpieczeństwa żeglugi cywilnej, co wpływa na potencjalne obniżenie komfortu rejsu. Wierzymy, że zapewnienie bezpiecznej podróży morskiej jest absolutną podstawą i warunkiem sine qua non do naukowej wymiany poglądów oraz niezakłóconej dyskusji podczas paneli konferencyjnych. W związku ze zmianą daty wydarzenia, wydłużeniu ulegają odpowiednio terminy związane ze złożeniem publikacji konferencyjnej. Zaktualizowane kalendarium w najbliższym czasie ukaże się na stronie internetowej wydarzenia. Pragniemy również w tym miejscu dodać, że wszystkie składane artykuły będą przez nas na bieżąco przekazywane do recenzji i dalszego procesu wydawniczego.

Jednocześnie będziemy wdzięczni oraz apelujemy do Państwa o dalsze propagowanie informacji na temat Konferencji - rejestracja jest w dalszym ciągu otwarta.

Jako organizatorzy wyrażamy największą nadzieję, że decyzja ta, jak i nowy termin konferencji spotka się z Państwa zrozumieniem i aprobatą. Liczymy, że zgromadzimy się wszyscy niezawodnie na pokładzie statku do Szwecji tuż po przerwie wakacyjnej w dogodniejszych warunkach i w czasie ustabilizowanej sytuacji politycznej.

Komitet Organizacyjny

Szanowni Państwo,

z uwagi na przypadającą w 2022 roku XX – Jubileuszową Konferencję Naukową z cyklu Zarządzanie Wartością, w imieniu organizatorów: Katedry Ekonomiki Przedsiębiorstw, a także Bankowości i Finansów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Przez ostatnie dwie dekady przedstawiciele świata nauki, a także praktyki gospodarczej, spotykali się, by wymieniać doświadczenia, wyniki badań i refleksje na temat niezwykle złożonego i wielowymiarowego problemu zarządzania wartością, czego efektem były coroczne publikacje naukowe.

Tematyka najbliższej Konferencji obejmować będzie zarówno kontynuację i rozwinięcie wielu zagadnień związanych z szeroko rozumianym zarządzaniem wartością, które pojawiły się w poprzednich latach, jak i nowe wątki. W tym również obejmujące nową, postCOVID-ową (?) rzeczywistość. Nie chcemy wyłącznie diagnozować, ale przede wszystkim rozważać na temat przyszłości. Wydarzenia ostatnich miesięcy pokazują, że nie można pomijać wpływu zjawisk kryzysowych, choćby takich jak kryzys gospodarczy, polityczny czy klimatyczny, na tworzenie i destrukcję wartości.

Konferencja, jak co roku będzie miała miejsce podczas rejsu promem do Szwecji. Stąd liczba miejsc jest ograniczona. Mamy nadzieję, że nasza propozycja zostanie przez Państwa przyjęta z życzliwością i spotkamy się podczas naukowej debaty w II połowie 2022 roku.
Do zobaczenia!

W imieniu Rady Naukowej i Komitetu Organizacyjnego

dr hab. Paweł Antonowicz, prof. UG     |     dr hab. Angelika Kędzierska-Szczepaniak, prof. UG     |     dr hab. Roman Sobiecki, prof. SGH

Szczegółowe informacje:
www.konferencja.wzr.ug.edu.pl

Data publikacji: wtorek, 17. Maj 2022 - 14:26; osoba wprowadzająca: Krzysztof Kowalczyk Ostatnia zmiana: wtorek, 17. Maj 2022 - 14:27; osoba wprowadzająca: Krzysztof Kowalczyk