II OGÓLNOPOLSKI KONGRES RESTRUKTURYZACYJNY I UPADŁOŚCIOWY

Komunikat do uczestników Kongresu Restrukturyzacyjnego i Upadłościowego

(edycja maj 2020)

Szanowni Państwo,

W związku z trudnym do jednoznacznego przewidzenia rozwojem sytuacji epidemicznej w Polsce, w imieniu Rady Naukowej oraz Komitetu Organizacyjnego II Kongresu Restrukturyzacyjnego i Upadłościowego, chcielibyśmy poinformować Państwa już dzisiaj o podjętych ustaleniach przez ścisłe grono współorganizatorów Kongresu, w składzie: dr hab. Paweł Antonowicz, prof. UG; dr hab. Sylwia Morawska, prof. SGH; dr hab. Jacek Pasieczny, prof. UW; dr hab. Błażej Prusak, prof. PG.

Uprzejmie informujemy, iż biorąc pod uwagę wartość dodaną Kongresu, jaką jest osobiste uczestnictwo i nieskrępowana wymiana poglądów oraz doświadczeń, mające na celu transfer wiedzy pomiędzy przedstawicielami nauki, wymiaru sprawiedliwości i praktyki gospodarczej, jesteśmy zmuszeni przełożyć datę tegorocznego Kongresu.

Dotychczasowa rekrutacja pokazała nam duże zainteresowanie Kongresem, dlatego też serdecznie zachęcamy i prosimy Państwa o niewycofywanie swoich zgłoszeń i jeżeli to tylko możliwe, zaplanowanie uczestnictwa w Kongresie w II połowie bieżącego roku. O nowej dacie tego wydarzenia poinformujemy Państwa tak szybko, jak tylko będzie to możliwe, oczywiście z co najmniej 2-miesięcznym wyprzedzeniem.

Licząc na zrozumienie sytuacji, w jakiej się wszyscy znaleźliśmy, a także biorąc pod uwagę duży poziom niepewności, co do rozwoju pandemii, będziemy wdzięczni za przychylne odebranie niniejszego komunikatu.

W imieniu Rady Naukowej i Komitetu Organizacyjnego KR-2020
dr hab. Paweł Antonowicz, prof. UG
dr hab. Sylwia Morawska, prof. SGH
dr hab. Jacek Pasieczny, prof. UW
dr hab. Błażej Prusak, prof. PG

Szanowni Państwo,

serdecznie zachęcamy do udziału w II Kongresie Restrukturyzacyjnym i Upadłościowym, który odbędzie się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego – 29/30 maja 2020 r. w Sopocie.

Ogólnopolski Kongres Restrukturyzacyjny i Upadłościowy to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń o charakterze naukowym, które w przedmiotowym zakresie stanowi platformę wymiany doświadczeń wybitnych specjalistów: przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości, polityków, przedstawicieli praktyki gospodarczej, a także ludzi świata nauki w obszarze tematyki upadłości
i restrukturyzacji.

W edycji tej chcielibyśmy również wykorzystać wyjątkowe położenie naszej Uczelni. Po zakończeniu części merytorycznej (debat plenarnych oraz panelowych) zapraszamy do uczestnictwa w uroczystej części Konferencji, którą organizujemy w pięciogwiazdkowym hotelu Haffner.

Nadesłane teksty, po recenzji, zostaną opublikowane jako rozdziały w monografii (Wydawnictwa Organizatorów Kongresu, znajdujące się na liście MNiSW, I poziom – 20 p.).  Ponadto, wybrane przez Radę Naukową Kongresu najlepsze artykuły, osadzone w tematyce finansów i sektora bankowego skierowane zostaną do czasopisma „Bezpieczny Bank”, wydawanego przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny (czasopismo to znajduje się na liście MNiSW i jest indeksowane w bazach naukowych).

Komitet Organizacyjny II Kongresu Restrukturyzacyjnego: - EDYCJA 2020

Wydział Zarządzania, Uniwersytet Gdański
Katedra Ekonomiki Przedsiębiorstw
81-824 Sopot, ul. Armii Krajowej 101