Koło Naukowe Systemów Informatycznych (KNSI) E-xpert

Koło Naukowe Systemów Informatycznych (KNSI) E-xpert

logo

Koło działa przy Katedrze Informatyki Ekonomicznej Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.

Powstało na początku stycznia 2001 roku dzięki grupie studentów naszego Wydziału, którzy chcieli rozwinąć swoją wiedzę z zakresu informatyki w biznesie. Niestety po kilku latach intensywnej działalności zabrakło ludzi na tyle odważnych aby kontynuować działalność E-xperta. Koło przestało funkcjonować.

W 2012 roku studenci kierunku Informatyka i Ekonometria postanowili je reaktywować. Są oni z kilku roczników, ale mimo różnic w wiedzy, doświadczeniu i chęci tworzą zgrane grupy. Nie boją się wyzwań ani trudności. Aktualnie robią kilka projektów jednocześnie, z których każdy jest okazją do poszerzania horyzontów. Nie marnują czasu.

Data publikacji: poniedziałek, 16. Wrzesień 2024 - 13:00; osoba wprowadzająca: Krzysztof Kowalczyk Ostatnia zmiana: poniedziałek, 16. Wrzesień 2024 - 13:01; osoba wprowadzająca: Krzysztof Kowalczyk